Uraz Kaygılaroğlu’nun sergi pozlarına tepki yağmıştı! ‘Tekrar özür dilerim’

Ünlüler dünyasının adından sıkça söz ettiren isimlerinden Uraz Kaygılaroğlu, önceki gece Karaköy’deki bir mekandaydı.

Basın mensuplarının sorularını cevaplayan oyuncu, geçtiğimiz günlerde fotoğrafçı sevgilisi Sayna Soleimanpour’un sergisi için verdiği pozlar kadına şiddeti andırdığı için gelen sert tepkileri değerlendirdi.

“BUNU SADECE SANAT DİYEREK GEÇİŞTİREMEM”

Sosyal medyada kendisine hedef alan yorumlar üzerine açıklama yapan Kaygılaroğlu, “Amacım hayatımdaki özel birinin sanat çalışmasına destek vermekti. Verdiğim destekten ötürü ortaya çıkan görseller toplumuzuda rahatsızlık uyandırdıysa bunu sadece sanat diyerek geçiştiremem. Amacım hiçbir şekilde kötü duygular uyandırmak değildi. Bu sebeple herkesten özür diliyorum” ifadelerini kullanmıştı.

“ÇOK ÜZÜLDÜM”

Ünlü isim, yeni açıklamasında bir kez daha kamuoyundan özür dilediğini belirtti.

Gerekli açıklamamı yaptım. Amacım hayatımdaki özel birinin sanat çalışmasına destek vermekti sadece. Toplumda uyandırdığı rahatsızlık adına tekrardan özür dilerim. Çok üzüldüm, kötü duygular uyandırmak istemedik tabii ki.

“KAFAM DAĞILSIN DİYE BİR ŞEYLER ÇİZİYORUM”

Kaygılaroğlu, muhabirlerin “Sizin fotoğraf çekmeye veya bir resim sergisine hevesiniz var mı?” sorusu üzerine, “Ufak tefek bir şeyler çizmekten hoşlanırım kara kalemle ama bir yere evrilicek bir şey değil. Kafam dağılsın diye yaptığım bir şey sadece. Merakım ya da bir yeteneğim olduğunu düşünmüyorum” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir